Розвиток відносин України з Європейським союзом

Форум Інституту Схід-Захід по Україні

Форум Інстиуту Схід-Захід по Україні - це серія неформальних зустрічей між вибраними представниками України та Європейського Союзу з метою обговорення прогресу перебігу реформ в Україні та проблем, які виникають у звязку з втіленням їх в життя та з метою визначення шляхів покращення відносин Україна- ЄС. Зустрічі проводяться двічі на рік за декілька місяців до того як в ЄС відбувається зміна країни, яка головує в організації.

Головна ціль форумів полягає в сприянню проведенню реформ в Україні та покращенню відносин між Україною та Європейським Союзом. Завдання форумів Інституту Схід-Захід по Україні:

1. сприяти поширенню інформації про Україну серед членів ЄС

2. сприяти кращому розумінню з боку ЄС перехідного процесу в Україні, її досягнень та проблем, які необхідно вирішувати

3. допомагати ЄС в проведенні ефективної політики щодо України

4. сприяти налагодженню контактів між Україною та ЄС на всіх рівнях

5. інформувати українських учасників про європейські принципи, цінності та підходи, й заохочувати їх до підтримки реформ в Україні

Очолює форум Інституту Схід-Захід по Україні п. Мартті Ахтісаарі, співголова Ради директорів Інституту та колишній президент Фінляндії. Учасниками даних зустрічей є офіційні особи, як з боку українського уряду, так і Європейської Комісії, посли держав- членів ЄС в Брюселі, члени Європейського парламенту та Верховної Ради України, та представники різноманітних українських та розташованих в Брюселі неурядових організацій. Також серед учасників є представники місцевих та регіональних органів управління, бізнесових кіл, та представники українських та європейських засобів масової інформації.

, , ,

Comments are closed.


SetPageWidth